Thermshop – ogrzewanie, kotły gazowe i centralne ogrzewanie

Brak głosów
Please wait...
https://thermshop.pl/

W niewielkim domu może być trudno wygospodarować oddzielne pomieszczenie na kotłownię z piecem i miejscem na opał. O wiele lepszym rozwiązaniem okazują się kotły gazowe, które mogą współpracować z dowolnym systemem grzewczym, a jednak zajmują zdecydowanie mniej miejsca. Gazowe ogrzewanie budynku, który jest dobrze zaizolowany, nie będzie przesadnie kosztowne, dlatego też warto wziąć taką opcję pod uwagę. Piec, a także wszelkie inne elementy systemu grzewczego można będzie kupić w sklepie Thermshop, który działa na rynku już od lat.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Thermshop
Adres: ul. Wiewiórcza 3a
15-535 Białystok
podlaskie
Telefon: +48 858 684 056
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 31.03.2021

admin