Trener Personalny Andrzej Wywiał

Brak głosów
Please wait...
Trener personalny Katowice

Andrzej Wywiał to ja, trener personalny z Katowic, który dokłada wszelkich starań, by motywować i przygotowywać Państwa jak najlepiej do rozpoczęcia aktywności fizycznej. Aby działać jeszcze skuteczniej, zdecydowałem się na studiowanie Psychologii Sportu. Musicie Państwo zdawać sobie sprawę z tego, że aspekt mentalny jest niezwykle istotny przy rozpoczynaniu aktywnych treningów. Dzięki temu moja pomoc jest jeszcze skuteczniejsza a osoby, które zdecydowały się na współpracę ze mną, są niezwykle zadowolone.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Trener Personalny Andrzej Wywiał
Adres: Bandrowskiego 1A
41-300 Dąbrowa Górnicza
śląskie
Telefon: +48 501303895
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 16.05.2022

admin