Upside Property Sp. z o.o.

Brak głosów
Please wait...
Upside Property Polska

Firma Upside Property skupia się na zarządzaniu aktywami, które jest skierowane przede wszystkim na wzrost wartości inwestycji. Naszym priorytetem jest zwrot inwestora oraz efekt, który jest satysfakcjonujący dla naszego Klienta. Posiadamy ponad dwadzieścia lat doświadczenia, ponad tysiąc podpisanych umów najmu, a wartość naszego portfolio wynosi ponad 300 milionów euro, To wszystko w połączeniu z najlepszymi specjalistami umożliwia nam efektywne zaangażowanie w inwestycje, które z czasem zanotują znaczny wzrost wartości. Zachęcamy Państwa do współpracy.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Upside Property Sp. z o.o.
Adres: ul. Wały Piastowskie 1
80-958 Gdańsk
pomorskie
Telefon: +48 (58) 669-6000
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 20.07.2020

admin