Warsztat samochodów hybrydowych i elektrycznych

Brak głosów
Please wait...
Mechanik Samochodowy

Awaria samochodu może zdarzyć się o każdej porze dnia i nocy. Dlatego też nasz warsztat działa całą dobę, siedem dni w tygodniu. Potrzebujesz pilnej pomocy albo chcesz umówić się na standardowy przegląd samochodu? Wystarczy, że zadzwonisz do nas, podasz adres, pod jakim ma odbyć się naprawa, a nasz mechanik samochodowy przyjedzie z niezbędnym sprzętem diagnostyczno-naprawczym. Oferujemy pełen wachlarz usług serwisowych samochodów hybrydowych, elektrycznych, spalinowych oraz z silnikiem diesel. Sprawdź nas!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Warsztat samochodów hybrydowych i elektrycznych
Adres: Ul. Grochowska 301/305
03-842 Warszawa
mazowieckie
Telefon: (+48) 570 933 114
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 23.06.2020

admin