Wroclaw-Fizjoterapeuta.pl – Gabinet Rehabilitacji i Masażu

Brak głosów
Please wait...
Fizjoterapeuta Wrocław

Dobry fizjoterapeuta wykorzystuje w swoich zabiegach różne skuteczne metody, między innymi: manipulację i mobilizację stawów, pracę na mięśniach powierzchniowych i głębokich, nerwach i ich korzeniach, powięziach, więzadłach i tkankach miękkich. Wszystko po to, by jak najlepiej pomóc swoim pacjentom. Jeśli zastanawiasz się, jak znaleźć dobrego fizjoterapeutę w tak dużym mieście jak Wrocław, zaufaj opiniom innych ludzi – zarówno swoim znajomym, rodzinie, jak i tym umieszczonym na sprawdzonych stronach w internecie. Jednym z najlepiej ocenianych specjalistów jest z pewnością mgr Paweł Białobłocki.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Gabinet Rehabilitacji i Masażu Wroclaw-Fizjoterapeuta.pl
Adres: Gabrieli Zapolskiej 1
50-032 Wrocław
dolnośląskie
Telefon: +48 790 31 88 99
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 31.10.2020

admin