Zakład Produkcyjno-Usługowy PAJĄK

Brak głosów
Please wait...
Nowoczesne garaże drewnopodobne

Zakład Produkcyjno-Usługowy PAJĄK ma w swojej ofercie eleganckie, trwałe i nowoczesne garaże drewnopodobne z dachem dwuspadowym. Dodatkowo konstrukcja może zostać pokryte filcem antykondensacyjnym, który zapobiega skraplaniu się wody na powierzchni, co przedłuża żywotność konstrukcji. Możemy zamontować także dodatkowe drzwi czy automat do bramy uchylnej. Poza tym oferujemy kompleksowe usługi montażowe. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, należy wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Zakład Produkcyjno-Usługowy PAJĄK
Adres: Góra Świętego Jana 79
34-623 Szczyrzyc
małopolskie
Telefon: 694 102 355
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 26.01.2023

admin