Zbiorniki na wodę

Brak głosów
Please wait...
https://www.amargo.pl/zbiorniki-na-wode/rezerwowe-wody-pitnej/

Projektujemy na wymiar oraz budujemy zbiorniki na wodę. Swoim klientom możemy zaproponować profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny. W ofercie przedsiębiorstwa o nazwie Amargo osoby zainteresowane mogą znaleźć zbiorniki na wodę pitną, magazynowe wody, przeciwpożarowe, a także na deszczówkę. Są one wykonane z wysoce wytrzymałego tworzywa sztucznego i mają charakter modułowy, wewnętrzny oraz bezciśnieniowy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Szczegóły naszej oferty dostępne są na stronie internetowej.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Amargo
Adres: ul. Jaśminowa 16, Koprki
05-850 Ożarów Mazowiecki
mazowieckie
Telefon: +48 22 758 88 27
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 05.05.2022

admin