Agnieszka Szczerbowska – fizjoterapeuta

Ocena: 5.0/5. ( 1 głosów )
Please wait...
Fizjoterapeuta Kraków

Jeśli Twój dotychczasowy fizjoterapeuta nie spełnia Twoich oczekiwań, zobacz co może zaoferować Ci Agnieszka Szczerbowska. Z uwagi na profesjonalne, a zarazem uczciwe podejście do Pacjenta, usługi naszego Gabinetu cieszą się coraz większą popularnością wśród Pacjentów. W ramach naszej codziennej pracy leczymy wiele schorzeń, od urazów kręgosłupa po dolegliwości układu mięśniowego. Kraków to miejsce, w którym przyjmujemy Pacjentów. Masz pytań? Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Agnieszka Szczerbowska - Fizjoterapeuta
Adres: ul. Kobierzyńska 183
30-382 Kraków
małopolskie
Telefon: 530-020-010
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 24.01.2019

admin