Aitik.pl – wsparcie informatyczne

Brak głosów
Please wait...
Aitik Wrocław - usługi IT

Zdalne oraz stacjonarne usługi IT to kwestie, którymi zajmuje się firma aiTik. Jej obszarem działalności jest Wrocław oraz okolice miasta. Oferta firmy aiTik jest bardzo szeroka i kierowana do różnego rodzaju firm i przedsiębiorstw, które potrzebują doraźnej lub stałej pomocy informatycznej. Firmie tej można zlecić także różnego typu działania IT, a także zlecić obsługę witryny internetowej, wykupić wirtualny hosting oraz wiele innych działań. Pełną ofertę firmy, jak również orientacyjny cennik można znaleźć na stronie internetowej: aitik.pl.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Aitik
Adres: ul. Drukarska 38
53-312 Wrocław
dolnośląskie
Telefon: +48 71 333 38 89
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 21.06.2021

admin