Alkopatrol.pl – sprzedaż i serwis alkomatów

Brak głosów
Please wait...
Kalibracja alkomatu

Z uwagi na zaawansowane zaplecze techniczne oraz szeroki dostęp do części zamiennych, serwis Alko Patrol bezproblemowo przywraca alkomaty do pełnej sprawności. Wysoka jakość świadczonych przez nas usług jest doceniana przez Klientów z rozmaitych zakątków kraju. Jeśli również i Ty potrzebujesz wsparcia, koniecznie zgłoś się do nas. Współpracując z nami przekonasz się, że kalibracja alkomatu wcale nie musi być kosztowna. Więcej informacji na temat działalności naszego serwisu znajdziesz pod wskazanym linkiem.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Alkopatrol.pl - sprzedaż i serwis alkomatów
Adres: ul.Łaska 80A
95-200 Pabianice
łódzkie
Telefon: 888 189 029
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 10.11.2022

admin