Atrium Skup Nieruchomości

Brak głosów
Please wait...
https://atrium-nieruchomosci.pl/

Jeśli posiadasz mieszkanie, które jest w złym stanie materialnym, wymaga remontu lub jest zadłużone i nie wiesz co zrobić, aby się go pozbyć, to koniecznie skontaktuj się z nami! Naszą ofertę skupu nieruchomości kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych jak i do firm. W Atrium Nieruchomości, kupujemy nie tylko mieszkania, ale także działki, garaże, lokale użytkowy czy hotele i pensjonaty. Zaufaj nam, skup nieruchomości to dla Ciebie strzał w dziesiątkę! Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie przedstawimy Ci szczegóły oferty!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Atrium Skup Nieruchomości
Adres: ul. Jagiellońska 90/8
70-437, Szczecin
zachodniopomorskie
Telefon: 535 409 596
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 04.11.2020

admin