Centrum Zdrowia Psychicznego wDal

Ocena: 5.0/5. ( 1 głosów )
Please wait...
Pomoc psychologiczna w żałobie

Z usług naszego Centrum Zdrowia Psychicznego wDal w Krakowie mogą skorzystać sportowcy, którzy mają problem z nadmiernym stresem lub nie mogą sobie poradzić z emocjami.Z usług naszego Centrum Zdrowia Psychicznego wDal w Krakowie mogą skorzystać sportowcy, którzy mają problem z nadmiernym stresem lub nie mogą sobie poradzić z emocjami. Oferujemy indywidualne sesje ze specjalistą oraz trening mentalny. Regularne spotkania z psychologiem umożliwią lepsze wyznaczanie celów i nabycie umiejętnością odpoczynku. Poza profesjonalnymi sportowcami z naszych usług mogą skorzystać amatorzy, którzy chcą poprawić wyniki czy osoby niepełnosprawne. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Centrum Zdrowia Psychicznego wDal
Adres: Dobrego Pasterza 118F
31-416 Kraków
małopolskie
Telefon: 573 557 552
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 19.09.2022

admin