DEGON – Instalacje fotowoltaiczne Poznań

Brak głosów
Please wait...
Instalacje fotowoltaiczne Poznań

Instalacje fotowoltaiczne do skuteczne rozwiązanie na oszczędność w domowym budżecie. Usługę montażu paneli fotowoltaicznych oferuje Państwu firma Degon, której działalność prowadzona jest na terenie Poznania i okolic. Wyróżniają ją konkurencyjne ceny, profesjonalizm, doświadczenie oraz kompleksowa pomoc w przystąpieniu do programu „Mój prąd” i otrzymania wsparcia w formie dofinansowania. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową degon.pl, gdzie znajdziecie Państwo cennik, formularz kontaktowy oraz szczegóły oferty.

Dane firmy:

Nazwa firmy: DEGON - Fotowoltaika Poznań
Adres: ul. Dąbrowskiego 77A
60-529 Poznań
wielkopolskie
Telefon: 722 128 887
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 23.02.2021

admin