DepiComfort – depilacja laserowa

Brak głosów
Please wait...
DepiComfort

Salon depilacji Depicomfort to miejsce, gdzie w bezpieczny i efektywny sposób wykonujemy zabiegi usuwania owłosienia. Używamy najlepszej jakości sprzętu LightSheer Duet. Depilacja laserowa przeprowadzana jest przez profesjonalnych i doświadczonych specjalistów, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Proponujemy atrakcyjne ceny i liczne promocje. Nasz gabinet zlokalizowany jest w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta na stronie depicomfort.pl oraz skorzystania z naszych usług.

Dane firmy:

Nazwa firmy: DepiComfort - depilacja laserowa
Adres: Domaniewska 22A/ U2
02-672 Warszawa
mazowieckie
Telefon: +48 660 200 266
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 30.10.2020

admin