DomyKG – domy drewniane i karczmy z bala

Brak głosów
Please wait...
https://domykg.pl/oferta/domki-letniskowe/

Wykonane z najlepszej jakości drewna iglastego, nasze domki letniskowe to nie tylko wygodne i funkcjonalne budynki, ale również naturalne ozdoby Twojego ogrodu. Każdy z nich jest w pełni wyposażony, co oznacza, że możesz spędzić w nim całe lato lub nawet korzystać z niego przez cały rok. Posiadamy wiele wariantów domków letniskowych, z których każdy można dostosować do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Nasza pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu!

Dane firmy:

Nazwa firmy: DomyKG - domy drewniane i karczmy z bala
Adres: Waliły 79
16-040 Gródek
podlaskie
Telefon: +48 692 691 704
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 10.03.2023

admin