Esthetic Medical Innovation

Brak głosów
Please wait...
Infuzja tlenowa sprzęt

Infuzja tlenowa za pomocą hiperbarycznego tlenu to nowoczesna, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Zabieg polega na wtłaczaniu za pomocą tlenu pod ciśnieniem odpowiednio dobranego kosmetyku (serum). Już po pierwszym zabiegu widać widoczną poprawę sprężystości skóry, świeżość i poprawę konturów twarzy. Skuteczność tej metody gwarantuje sprzęt wysokiej jakości oraz dobre kosmetyki. Firma Esthetic Medical Innovation oferuje urządzenia do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej oraz dermatologii. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się więcej!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Esthetic Medical Innovation
Adres: ul. Józefowska 135
40-144 Katowice
śląskie
Telefon: +48 722 020 008
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 15.09.2019

admin