Firma cateringowa Wrocław

Brak głosów
Please wait...
https://timcatering.pl/catering-dietetyczny-radwanice/

Profesjonalny catering dietetyczny cieszy się ogromną popularnością i to zarówno wśród osób, które dbają o linię, jak i wśród tych, którym zależy na zdrowym odżywianiu lub diecie sportowej. Fit catering jest bowiem dostępny w wielu wariantach. Firma cateringowa TIM Catering ma w swojej ofercie wiele różnorodnych diet pudełkowych do wyboru, a wszystkie w znakomitej cenie. Jeśli więc interesuje Cię właśnie tania dieta pudełkowa, możesz zapoznać się z pełną ofertą tej firmy pod adresem: timcatering.pl.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Tim Catering dietetyczny - Dieta pudełkowa we Wrocławiu
Adres: ul. Michalczyka 13
53-633 Wrocław
dolnośląskie
Telefon: 71 725 70 80
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 12.05.2022

admin