Fit catering Łódź

Brak głosów
Please wait...
https://eatfitcatering.pl/catering-dietetyczny/warszawa/

Fit catering, Super Sport, Diabetic Veggie – te i inne diety znajdziesz w naszej ofercie. Zajrzyj więc na stronę, by zapoznać się ze szczegółami. Mamy duży wybór diet, a w każdej z nich posiłki do wyboru, według uznania. U nas jesz, co chcesz, a my Ci dostarczamy zawsze zdrowe i świeże posiłki na cały dzień. Nasza firma cateringowa proponuje diety składające się z 3, 5 albo 6 posiłków. Ich kaloryczność mieści się w granicach od 1200 do 3500 kcal, dzięki czemu każdy może znaleźć dla siebie odpowiedni wariant. Nieważne czy jesteś z Łodzi, czy z innego miasta. Złóż zamówienie już dziś!

Dane firmy:

Nazwa firmy: EatFit Catering Dietetyczny Łódź - dieta pudełkowa z dostawą
Adres: Pomorska 6
95-054 Ksawerów
łódzkie
Telefon: +48 730 202 334
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 12.05.2022

admin