Green Business Center

Brak głosów
Please wait...
https://greenbusinesscenter.pl

Green Business Center to zielone miejsce pełne żywej roślinności (posiadamy między innymi półki oraz ściany z żywego mchu), w którym znajdą Państwo eko sale szkoleniowe. Są to idealne przestrzenie do kreatywnego myślenia oraz efektywnego działania. W naszej ofercie posiadamy trzy sale na wynajem, których przestrzeń została zaprojektowana zgodnie z nurtem biophilic design, który łączy elementy przyrody ze środowiskiem pracy. Co więcej, nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby dostępne w naszej ofercie sale były możliwie jak najatrakcyjniej wyposażone oraz dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Centrum Szkoleniowe Green Business Center
Adres: ul. Leszno 12
01-192 Warszawa
mazowieckie
Telefon: 796 784 645
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 10.03.2020

admin