IN PLUS Katarzyna Mazur

Brak głosów
Please wait...
https://www.inplus.lublin.pl/

Biuro Rachunkowe Inplus z siedzibą w Lublinie to jedna z wiodących firm w zakresie obsługi księgowo-rachunkowej dla małych oraz średnich przedsiębiorstw. Oferujemy także usługi wsparcia biznesowego, takie jak doradztwo personalne, BHP, analizy, czy szkolenia. Swoją pracę wykonujemy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Nasze doświadczenie, wiedza i pasja są gwarancją usług najwyższej jakości. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Dane firmy:

Nazwa firmy: IN PLUS Katarzyna Mazur
Adres: ul. Kazimierza Wielkiego 8/203
20-611 Lublin
lubelskie
Telefon: +48 535 108 185
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 17.04.2019

admin