iPhoneFix – pogwarancyjny serwis iPhone

Brak głosów
Please wait...
Wymiana baterii MacBook Air

Usługi naprawcze świadczone przez Serwis iPhone iPhoneFix są dostępne dla Klientów z całej Polski. Niestacjonarna wymiana baterii w macbook air odbywa się przy wykorzystaniu paczkomatów lub kurierów i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem odbiorców. Stawiamy na profesjonalną diagnostykę, uczciwą wycenę oraz oryginalne części dające gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności. Sprawdź, w jakich sytuacjach wymiana baterii to najlepsze rozwiązanie i już dziś skontaktuj się z naszym pracownikiem. Do usłyszenia!

Dane firmy:

Nazwa firmy: iPhoneFix
Adres: aleja Wojska Polskiego 12
70-471 Szczecin
zachodniopomorskie
Telefon: 792867291
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 21.09.2022

admin