IVENO – kalendarze książkowe dla firm

Ocena: 5.0/5. ( 1 głosów )
Please wait...
Notes na spirali

Dzięki wykorzystaniu sprawdzonych, a zarazem nowoczesnych metod pracy, produkcja i druk kalendarzy reklamowych dla firm w wykonaniu IVENO to gwarancja rzetelnej realizacji zlecenia. Siedzibą naszej firmy jest Toruń, lecz jesteśmy otwarci na współpracę również z przedsiębiorcami z Bydgoszczy oraz Włocławka. Współpracując z nami uzyskasz idealnie dopasowane kalendarze książkowe oraz indywidualnie zaprojektowany notes na spirali. Więcej informacji na temat rozwiązań, które przygotował dla Ciebie producent kalendarzy reklamowych IVENO znajdziesz na naszej stronie.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Iveno
Adres: ul. Jarzębinowa 3
87-123 Brzozówka
kujawsko-pomorskie
Telefon: 56 674 24 42
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 11.12.2020

admin