Koncept-L S.A.

Brak głosów
Please wait...
Drukarki do etykiet kolorowych

Rozróżnienie kodów kreskowych jest często utrudnione przez ich czarno białe barwy. W przypadku ogromnego rodzaju asortymentu może powodować wiele pomyłek lub dodatkowych działań, które wydłużają czas dostaw i rozładunku, a z pewnością tym samym zwiększenie kosztów.Rozróżnienie kodów kreskowych jest często utrudnione przez ich czarno białe barwy. W przypadku ogromnego rodzaju asortymentu może powodować wiele pomyłek lub dodatkowych działań, które wydłużają czas dostaw i rozładunku, a z pewnością tym samym zwiększenie kosztów. Odpowiedzią są drukarki etykiet kolorowych, które usprawnią procesy pracownicze i będą również wartościowym sposobem kategoryzowania towarów. Są także wysokiej klasy sprzętem wykonującym swoją pracę przez lata, tworząc dobrej jakości materiały.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Koncept-L S.A.
Adres: ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa
mazowieckie
Telefon: 22 512 79 00
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 14.08.2022

admin