Konert – Aparaty słuchowe

Brak głosów
Please wait...
https://www.konert.com.pl/refundacja.php

W ofercie firmy Konert znajdziesz optymalny aparat słuchowy, dostosowany do Twoich potrzeb jak również preferencji. Najwyższej jakości produkty, które zapewnia nasza firma sprawdzają się w każdej sytuacji. Oferujemy blisko 350 modeli aparatów słuchowych. Są one wyrobem renomowanych i cenionych producentów. Kupując swój aparat słuchowy w firmie Konert, otrzymujesz 3 letnią gwarancję jak również pewność, że Twój produkt spełnia najwyższe standardy jakościowe. Zostań naszym kolejnym zadowolonym Klientem i skorzystaj z bogatej propozycji naszej firmy. Z pewnością razem odnajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Konert Aparaty Słuchowe
Adres: ul. Łucka 20/20
00-845 Warszawa
mazowieckie
Telefon: 22 654-39-14
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 22.07.2019

admin