Limpol sp. z o.o.

Brak głosów
Please wait...
https://www.limpol.pl/

Limpol to sprawdzona i solidna firma, która w branży od wielu lat znana jest jako ceniony dystrybutor produktów spożywczych specjalizujący się w dostarczaniu artykułów żywnościowych, takich jak pulpy, sosy, przetwory, a także oliwki, o wysokiej jakości. Od lat z sukcesem współpracujemy zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi sieciami handlowymi. W relacjach biznesowych stawiamy na doświadczenie, zaufanie oraz profesjonalizm i rzetelność realizacji usługi. Nasza aktywność została nieraz potwierdzona cenionymi w biznesie nagrodami. Zachęcamy do kontaktu!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Limpol sp. z o.o.
Adres: ul. Ludwinowska 7
30-331 Kraków
małopolskie
Telefon: 12 427 31 75
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 08.10.2020

admin