MARTEX-Polska sp. z o.o.

Brak głosów
Please wait...
Barierki ochronne do magazynu

MARTEX-Polska to specjalista w dziedzinie obróbki metali, charakteryzujący się solidnością, terminowością i otwartością na partnerską współpracę. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne rozwiązania, w tym barierki ochronne do magazynów, obejmujące zarówno standardowe modele, jak i te dostosowane lub niestandardowe. Nasza firma cieszy się rosnącą liczbą pozytywnych opinii klientów, co stanowi dowód na nasze zaangażowanie i profesjonalizm.

Nasze barierki doskonale organizują przestrzeń magazynową, łącząc trwałość, estetykę i funkcjonalność. Zachęcamy do zapoznania się z szczegółami oferty na naszej stronie internetowej.

Dane firmy:

Nazwa firmy: MARTEX-Polska sp. z o.o.
Adres: ul. Śremska 28
62-050 Mosina
wielkopolskie
Telefon: +48 609 743 148
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 26.09.2023

admin