Medson S.C.

Brak głosów
Please wait...
https://www.medson.pl/spektroskopia-spektrofotometry-uv-vis-nir-jasco

Zastanawiałeś się kiedykolwiek, jakie urządzenia pomagają nam zrozumieć świat, który nas otacza? Czy wiesz, jak ważne jest stosowanie najwyższej jakości aparatury analitycznej, aby uzyskać dokładne wyniki badań? Jeśli tak, to MEDSON jest dla Ciebie idealnym partnerem. Jako firma specjalizująca się w sprzedaży aparatury analitycznej najwyższej jakości, współpracujemy z cenionym producentem, firmą Jasco z Japonii. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór urządzeń, takich jak spektrometry, spektrofotometry, mikroskopy i wiele innych. Co więcej, oferujemy autoryzowany serwis oraz dostarczamy materiały eksploatacyjne dla tych urządzeń. Nie jesteśmy jednak tylko sprzedawcami i serwisantami – oferujemy również usługi aplikacyjne, dobieranie sprzętu, modernizacje oraz badania i ekspertyzy. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług, dlatego zawsze służymy fachową pomocą i doradztwem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług. Razem z MEDSON możesz odkryć nowe możliwości i poznać świat w sposób, o którym wcześniej nie miałeś pojęcia!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Medson S.C.
Adres: ul. Średzka 15
62-021 Paczkowo
PL
Telefon: +48-61 8 157-451
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 18.02.2023

admin