Medycyna Estetyczna Wrocław Medeste Clinic

Ocena: 5.0/5. ( 1 głosów )
Please wait...
Dermapen

Twoim problemem są wypadające włosy i przebarwienia na twarzy? Zaradzi temu zabieg urządzeniem Dermapen. Jest to zabieg bezinwazyjny, przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Poprawia on zdecydowanie kondycję włosów, zmniejszając ich wypadanie a zastosowany na twarz niweluje przebarwienia. Redukuje rozstępy, poprawia również mikrokrążenie, W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów. Ilość ustala się indywidualnie dla każdego pacjenta. Oferta dostępna jest na stronie medeste.pl.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Medycyna Estetyczna Wrocław Medeste Clinic
Adres: ul. Kłodzka 3A
55-040 Bielany Wrocławskie
dolnośląskie
Telefon: 577624790
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 26.07.2021

admin