Metrostacja.pl – szkoła języka angielskiego online

Brak głosów
Please wait...
https://www.metrostacja.pl/

Witaj w Metrostacja.pl – nowoczesnej szkole językowej online, która połączyła kompetencje, doświadczenie i technologię, aby pomóc Ci w nauce języka angielskiego. Wierzymy, że język to nie tylko narzędzie komunikacji, ale również klucz do osiągnięcia celów. Dlatego nasze zajęcia są stworzone tak, aby nauczyć Cię języka angielskiego, który pozwoli Ci działać i nawiązywać kontakty międzynarodowe. Nasze kursy wyróżniają się na rynku za sprawą najwyższej jakości merytorycznej materiałów i zajęć, które prowadzone są przez wykwalifikowany zespół.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Metrostacja.pl - szkoła językowa
Adres:

Polska
Telefon: +48 730 076 604
Strona internetowa:

Opublikowano: 17.04.2023

admin