Niezawodna spedycja krajowa

Ocena: 5.0/5. ( 1 głosów )
Please wait...
https://www.mw-spedition.com/transport-ciezarowy/transport-krajowy/

Firma spedycyjno-transportowa M&W Spedition od 2008 ROKU zajmuje się spedycją międzynarodową. W sposób rzetelny i profesjonalny działamy na terenie całej Polski, Niemiec, Belgii , Holandii, korzystając z pomocy naszych niezawodnych i doświadczonych przewoźników. Bez problemu transportujemy całe palety, maszyny, elementy konstrukcji i mnóstwo innych rzeczy. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i dlatego cieszymy się uznaniem klientów. Oferowany przez nas transport krajowy i międzynarodowy jest podstawą prawidłowego funkcjonowania wielu polskich firm.

Dane firmy:

Nazwa firmy: M&W Spedition sp. z o.o. sp. k.
Adres: Powstańców Wlkp 23/9
64-600 Oborniki
wielkopolskie
Telefon: +48 614 152 163
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 04.04.2022

admin