PrecisDENT – Centrum Implantologii i Stomatologii Mikroskopowej

Brak głosów
Please wait...
https://precisdent.pl/

Zdrowy uśmiech, pełen blasku zębów to coś, czego każdy z nas pragnie. PrecisDENT – Centrum Implantologii i Stomatologii Mikroskopowej, jako ekspert w dziedzinie implantologii zębowej, pozwala Ci odzyskać uśmiech, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, takim jak szablony implantologiczne czy implanty w nawigacji komputerowej. Gwarantujemy precyzję każdego zabiegu oraz trwały i naturalny wygląd nowych zębów. Wybierając nas, zyskujesz zaufanego partnera na drodze do zdrowia i piękna Twojego uśmiechu.

Dane firmy:

Nazwa firmy: PrecisDENT – Centrum Implantologii i Stomatologii Mikroskopowej
Adres: 17 stycznia 25
38-200 Jasło
podkarpackie
Telefon: 780047991
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 19.05.2023

admin