Profil Jobs – outsourcing pracowników ze wschodu

Brak głosów
Please wait...
Praca tymczasowa

Witaj w Profil Jobs – agencji pośrednictwa pracy, która pomaga firmom w pozyskaniu najlepszych pracowników z różnych branż. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale działamy na terenie całego kraju oraz realizujemy projekty rekrutacyjne dla firm zagranicznych. Jesteśmy specjalistami w rekrutacji pracowników magazynowych, produkcyjnych, technicznych oraz fachowców z konkretnymi kwalifikacjami. Nasze doświadczenie pozwala nam szybko zrozumieć potrzeby Klienta i dobrze dopasować profil kandydata do wymagań danej branży. Potrzebujesz więcej informacji? Zachęcamy do kontaktu z nami.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Profil Jobs - outsourcing pracownicków ze wschodu
Adres: ul. Twarda 18
00-824 Warszawa
maz
Telefon: +48 507 934 016
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 19.03.2023

admin