Rubbelt Wulkanizacja taśm Przenośnikowych

Brak głosów
Please wait...
https://www.rubbelt.pl/

Podstawą działalności firmy Rubbelt jest naprawa oraz serwisowanie taśm przenośnikowych. Na podstawie wieloletniego doświadczenia, świadczy klientom kompleksowe i zarazem profesjonalne usługi w zakresie wulkanizacji taśm przenośnikowych, łączenia, klejenia oraz progowania taśm, a także oklejania bębnów napędowych. Serwis i wulkanizacja taśm przenośnikowych to nie wszystko, co znajdziesz w jej ofercie. Nie brakuje w niej również różnego rodzaju taśm dostępnych od ręki. Szczegóły znajdziesz na stronie.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Rubbelt Wulkanizacja taśm Przenośnikowych
Adres: Gwizdaj, al. Jana Pawła II
74 37-200 Przeworsk
podkarpackie
Telefon: (+48) 576 176 691
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 13.04.2022

admin