Seksuolog Poznań Małgorzata Normantowicz-Zakrzewska

Brak głosów
Please wait...
Seksuolog Poznań

Życie seksualne stanowi bardzo istotną sferę zarówno w życiu mężczyzny, jak i kobiety. Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia w tym zakresie, drzwi naszego Gabinetu stoją przed Tobą otworem. Pamiętaj, im szybciej rozpoczniesz leczenie, tym większa szansa na to, że Twoje życie intymne wróci na właściwe tory. Nasze konsultacje seksuologiczne przeprowadzamy w mieście Poznań. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zadzwoń i już dziś umów się na wizytę. Zapewniamy opiekę doświadczonego specjalisty.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Gabinet Psychiatryczny Małgorzata Normantowicz-Zakrzewska
Adres: ul. Podgórna 4
61-793 Poznań
wielkopolskie
Telefon: 618 528 108
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 11.12.2018

admin