Selly Sp. z o.o.

Brak głosów
Please wait...
Jak założyć sklep internetowy

Sprzedaż w sieci to jeden z najszybszych sposobów na rozpoczęcie własnego biznesu. Zalet jest wiele: tego typu działalność nie wymaga zbyt dużych nakładów finansowych na samym początku (w porównaniu do uruchamiania tradycyjnego sklepu), może być źródłem stałych lub dodatkowych przychodów. Jak zatem założyć sklep internetowy? Idealnym rozwiązaniem na start jest skorzystanie z gotowej platformy. Selly zapewnia wsparcie techniczne oraz hosting Twojego biznesu w przystępnych cenach. Więcej szczegółów, cennik oraz dane kontaktowe znajdziesz na stronie selly.pl.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Selly Sp. z o.o.
Adres: ul. Długa 17 Królikowice
55-040 Kobierzyce
dolnośląskie
Telefon: +48 533 033 933
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 09.01.2020

admin