Serwis iPhone Warszawa

Brak głosów
Please wait...
Serwis iPhone Warszawa

Pogwarancyjny serwis iPhone z siedzibą w Warszawie (Praga-Południe) to profesjonalna i sprawna naprawa urządzeń Apple. Szeroki zakres usług obejmuje między innymi: wymianę szybki, baterii oraz innych podzespołów, wgranie nowego oprogramowania, a także naprawę kamery czy głośnika. Serwisujemy następujące sprzęty: iPhone, iPad, MacBook, iMac. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz części zamiennych. Dbając o zadowolenie naszych klientów wszelkie podstawowe zabiegi wykonujemy “od ręki”, oferując przy tym bardzo konkurencyjne ceny. Sprawdź nas już dziś!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Serwis iPhone Warszawa
Adres: Grochowska 239
04-001 Warszawa
mazowieckie
Telefon: 790 343 000
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 04.04.2020

admin