Sklep internetowy NaKazdaOkazje.com

Ocena: 5.0/5. ( 1 głosów )
Please wait...
Dekoracje urodzinowe dla dzieci

Chcesz w fantastyczny oraz niezwykły sposób przystroić pomieszczenie w domu lub restauracji tak, aby zagwarantować gościom, ale przede wszystkim solenizantce lub solenizantowi, udaną i niezapomnianą zabawę urodzinową? Zajrzyj do naszego sklepu online, w którym znajdziesz dekoracje urodzinowe dla dzieci! Mamy szeroki wybór elementów dekoracyjnych, które z pewnością Cię zainteresują! Między innymi balony w kształcie cyfry, girlandy papierowe, kolorowe pompony, balony z helem i wiele innych! Zorganizuj swojemu dziecku świetną zabawę z pięknym wystrojem!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Sklep internetowy NaKazdaOkazje.com
Adres: ul.Swoboda 6
95-015 Głowno
łódzkie
Telefon: +48 600 036 880
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 16.02.2020

admin