Sklep internetowy Nowa Era

Brak głosów
Please wait...
Podręczniki szkolne

Nagradzane wieloma prestiżowymi tytułami, największe w Polsce wydawnictwo edukacyjne Nowa Era zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą sklepu internetowego sklep.nowaera.pl W naszych materiałach znajdą Państwo nie tylko tradycyjne papierowe podręczniki szkolne, ale również e-ćwiczenia, e-booki i aplikacje mobilne, które wprowadzą nowe, świeże podejście do pracy z uczniami zarówno tymi najmłodszymi, jak i młodzieżą. Nowa Era zaprasza wszystkich nauczycieli i rodziców do zapoznania się z ofertą sklepu oraz zakupu rewelacyjnych materiałów edukacyjnych.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Nowa Era Sp. z o.o.
Adres: Aleje Jerozolimskie 146D
02-305 Warszawa
mazowieckie
Telefon: 801 88 10 10
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 20.06.2020

admin