Sklep Internetowy Pm-Project24.pl

Brak głosów
Please wait...
Stojaki na gazety metalowe

Metalowy stojak na gazety (tzw. gazetownik) świetnie sprawdzi się w każdym biurze czy też wnętrzu mieszkania. Inwestując w ten praktyczny gadżet nie tylko uporządkujesz przestrzeń w okół siebie, ale także nadasz pomieszczeniu niebanalny charakter. Stojaki na gazety dostępne w naszym sklepie internetowym wykonane zostały z najwyższą dbałością o detale. Dzięki zastosowaniu metalu ciętego laserowo, są one również niezwykle wytrzymałe. Zapewniamy bogaty asortyment oraz szybką realizację zamówień. Zapraszamy do kontaktu.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Sklep Internetowy Pm-Project24.pl
Adres: ul. Robotnicza 92-94
53-608 Wrocław
dolnośląskie
Telefon: 605 436 380
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 07.07.2019

admin