Sklep internetowy z biżuterią Ganja

Brak głosów
Please wait...
Różańce na palec

Składające się z wypukłych koronek różańce na palec to doskonałe propozycje dla osób, dla których wiara ma pierwszorzędne znaczenie. Produkty z tej kategorii reprezentują srebro w próbie 925 oraz wysoką jakość wykonania. Tego rodzaju biżuteria jest zakładana zazwyczaj na palcu wskazującym i pozwala odmawiać różaniec w różnych okolicznościach. Sprawdź, jakie modele różańców na palec możemy Ci zaproponować i wybierz produkt odpowiadający Twoim indywidualnych preferencji. Zapraszamy do przejrzenia również innych kategorii produktów naszej oferty.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Sklep internetowy z biżuterią Ganja
Adres: Rzeczyca Księża 23
23-230 Trzydnik Duży
lubelskie
Telefon: 722 367 965
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 26.12.2021

admin