Sky Club Białystok

Brak głosów
Please wait...
https://sky-club.pl/

Najlepsza muzyka, pyszne drinki, wygodne i eleganckie wnętrza – po tym rozpoznasz klub nocny i taneczny Sky Club. Znajdziesz nas w samym centrum Białegostoku. Posiadamy własny ogródek, dwa bary i przestronny parkiet. Na wyjątkowe okazje przygotowaliśmy także loże i VIP Room. Oferta Sky Club jest bogata i różnorodna, ale wspólnym mianownikiem zawsze pozostaje wysoka jakość i dobra zabawa. Startujemy już w najbliższy piątek i najbliższą sobotę. Więcej szczegółów dotyczących naszego klubu i zbliżających się wydarzeń znajdziesz na naszej stronie i naszych profilach społecznościowych.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Sky Club
Adres: ul. Henryka Sienkiewicza 3
15-421 Białystok
podlaskie
Telefon: (+48) 736 078 573
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 29.09.2020

admin