Studio Dar – Drukarnia i Agencja Reklamowa

Brak głosów
Please wait...
Drukarnia Bielsko

Drukarnia StudioDar to zespół specjalistów, którzy posiadają niezwykle obszerną wiedzę z zakresu realizacji druku. Dlatego jeśli interesuje Cię atrakcyjna wycena przy zachowaniu niezwykle wysokiej jakości oraz standardu usług, z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta. Po wejściu na naszą stronę internetową mogą się Państwo zapoznać z szeroką gamą naszych usług, w którym znajdą Państwo między innymi wydruk banerów reklamowych oraz druk zrealizowany na panelach szklanych. Zapraszamy do kontaktu, działamy na terenie Bielsko-Białej.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Drukarnia i Agencja Reklamowa Studio Dar
Adres: ul.Powstańców Śląskich 6
43-300 Bielsko-Biała
śląskie
Telefon: 33 443 20 60
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 17.02.2020

admin