Tajski Raj – Masaż tajski i balijski

Brak głosów
Please wait...
Masaż balijski Warszawa

Salon masażu tajskiego Tajski Raj w Warszawie skrywa w sobie tajemnicę, która na co dzień ukryta jest tysiące kilometrów stąd. Masaż balijski, rodem z egzotycznych wysp Bali i Jawy, łączy w sobie skarby wschodnich tradycji. Wykorzystuje aromatyczne olejki eteryczne, które nie tylko otulają zmysły, ale i głęboko nawilżają skórę. Pod doświadczonymi dłońmi masażysty, Twoje ciało doświadczy połączenia ucisku, rozciągania i rozcierania, pobudzając krążenie krwi i limfy. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Tajski Raj - Masaż tajski i balijski
Adres: Jana Kazimierza 25A Lokal Usługowy U6
01-248 Warszawa
mazowieckie
Telefon: +48 571 484 888
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 11.09.2023

admin