Tawerna pod Wodnikiem

Brak głosów
Please wait...

Wszyscy, którzy chcą spędzić czas w przytulnym, eleganckim hotelu nad morzem, powinni odwiedzić nasz pensjonat w Niechorzu. Gwarantujemy noclegi przy plaży.Wszyscy, którzy chcą spędzić czas w przytulnym, eleganckim hotelu nad morzem, powinni odwiedzić nasz pensjonat w Niechorzu. Gwarantujemy noclegi przy plaży. Pokoje mają okna wychodzące na Bałtyk, więc widok jest piękny. Poza tym dysponujemy przestronnym tarasem, z którego widać plażę i tereny zielone. W ofercie znajdują się pomieszczenia dwu, trzy lub czteroosobowe. Poza tym prowadzimy restaurację, która oferuje ryby i lokalne przysmaki. Dodatkowo serwujemy potrawy dla wegetarian. Ceny są przystępne. Zapraszamy.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Tawerna pod Wodnikiem
Adres: ul. Parkowa 12
72-350 Niechorze
zachodniopomorskie
Telefon: 91 386 36 11
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 26.09.2022

admin