Usługi szklarskie Wrocław – BinGlass producent szkła

Brak głosów
Please wait...
https://binglass.pl/wroclaw/lustra/

Szukasz wyjątkowego lustra na wymiar do łazienki? Korzystając z usług firmy szklarskiej Binglass sprawisz sobie wymarzone lustro w atrakcyjnej cenie! Posiadamy niezbędne doświadczenie – rozwijamy się w branży już od ponad 30 lat. Nasza oferta jest kompleksowa i obejmuje między innymi: sprzedaż szkła, montaż instalacji szklanych oraz realizację indywidualnych projektów. Cenimy sobie dobrą komunikację i sprawną współpracę z Klientem. W razie potrzeby możesz też zadzwonić na nasze całodobowe pogotowie szklarskie 24/7! Zapraszamy!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Usługi szklarskie Wrocław - BinGlass producent szkła
Adres: Magnoliowa 24
55-093 Śliwice
dolnośląskie
Telefon: 690 010 001
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 06.09.2022

admin