Wędliny z Dębiny

Brak głosów
Please wait...
Wedlinyzdebiny.pl

W naszej ofercie znajdziesz tylko prawdziwe wędliny produkowane według tradycyjnych receptur. Polecamy kruche szynki, aromatyczne kiełbasy i soczyste polędwiczki. Kupisz je w naszych sklepach firmowych w Warszawie i Dębinie oraz na portalu Polski Koszyk. „Wędliny z Dębiny” organizuje także stoły wiejskie na wesela i inne uroczystości. Decydując się na współpracę z nami macie pewność, że otrzymacie smaczne, świeże, tradycyjnie wędzone produkty, bez wzmacniaczy smaku i przeciwutleniaczy. Po więcej informacji zapraszamy na stronę wedlinyzdebiny.pl

Dane firmy:

Nazwa firmy: "Wędliny z Dębiny" Elżbieta Tomaszewska
Adres: Dębina ul. Pańska 12
05-152 Czosnów
mazowieckie
Telefon: 608 532 046
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 23.02.2019

admin