Wellclinic Klinika Medycyny Estetycznej

Brak głosów
Please wait...
https://wellclinic.pl/

Klinika Medycyny Estetycznej Wellclinic oferuje bezpieczne zabiegi na twarz i ciało przeprowadzane z użyciem innowacyjnego sprzętu. Wykonujemy zabiegi niewymagające powtarzalności i zapewniające szybsze efekty. Usuwając cellulit Unisonem zwykle potrzeba 3-4 zabiegi, a u nas efekt jest widoczny już po 1. Oferta obejmuje również między innymi: depilację laserową, odchudzanie, leczenie łysienia i diagnostykę krwi. Zafunduj sobie zdrowie i relaks w najlepszej klinice medycyny estetycznej w Polsce! Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz pod adresem: wellclinic.pl. Zapraszamy do kontaktu!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Wellclinic Klinika Medycyny Estetycznej
Adres: Kolejowa 49a/U9
01-210 Warszawa
mazowieckie
Telefon: +48 600100177
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 30.12.2022

admin