Wypożyczalnia samochodów Auto Rent

Brak głosów
Please wait...
Wypożyczalnia Aut Poznan

Poszukując rzetelnej wypożyczalni aut z miasta Poznań, z pewnością warto zwrócić uwagę na propozycje Auto Rent. Działamy w branży od wielu lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam spełniać zróżnicowane, a zarazem coraz wyższe oczekiwania Klientów. Posiadamy rozbudowaną flotę pojazdów, które są doskonale przygotowane do jazdy. Wypożyczalnia aut Auto Rent wyróżnia się zrozumiałymi warunkami współpracy, przystępnymi cenami oraz profesjonalną obsługą. Zobacz, jak przedstawia się nasza aktualna oferta!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Wypożyczalnia samochodów Auto Rent
Adres: ul. Śniadeckich 14/2
60-774 Poznań
wielkopolskie
Telefon: +48 784 484 379
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 23.01.2019

admin