Zakład Produkcyjny Krupa

Brak głosów
Please wait...
Tabliczka znamionowa

Z doświadczenia wiemy, że tylko rzetelnie wykonana tabliczka znamionowa może przez długi czas świetnie spełniać swoją funkcję, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były trwałe i solidne. Realizujemy zarówno zlecenia hurtowe, jak i detaliczne, spełniając tym samym zróżnicowane oczekiwania Klientów. Jeśli chcesz się przekonać, co możemy Ci zaproponować, koniecznie złóż wizytę pod wskazanym adresem. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz kompleksową realizację każdego zlecenia.

Dane firmy:

Nazwa firmy: ZPK Wrocław - ZPU Krupa, Zakład Produkcyjny Krupa
Adres: ul. Kniaziewicza 40
50-455 Wrocław
dolnośląskie
Telefon: (+48) 602-276-097
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 26.04.2019

admin