Zapotrzebowanie kaloryczne kalkulator

Brak głosów
Please wait...
https://zomerska.pl/zapotrzebowanie-kaloryczne-kalkurator/

Osoby chcące zmienić swoje nawyki żywnościowe i wprowadzić więcej zdrowych produktów do diety, mogą odwiedzić moją stronę internetową. Od lat zajmuje się przygotowywaniem pożywnych jadłospisów, prowadzę treningi personalne oraz sesje diet coachingu. Zawsze podchodzę indywidualnie do każdego klienta. Co więcej, na stronie znajduje się kalkulator zapotrzebowania kalorycznego, który pozwoli w łatwy sposób sprawdzić, ile kalorii dana osoba powinna spożywać w czasie dnia. Spotkania mogą odbyć się online.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Dietetyk i Trener Renata Zomerska
Adres: ul. Partynicka 52/9
53-031 Wrocław
dolnośląskie
Telefon: 502 392 564
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 21.08.2022

admin